Cozy Apartment, Sehr Gemuetliche Wohnung

  • 45 м²
  • 1 спальня
  • 1 ванна кімната

Cozy Apartment, Sehr Gemuetliche Wohnung Berlin розташовані районі Moabit, а станція метро Wedding - за 10 хвилини пішки. Апартаменти розташовані в межах 10-хвилинної прогулянки від залізничного вокзалу S Wedding та в межах 5-хвилинної прогулянки від автовокзалу Kiautschoustrasse.

Музей мадам Тюссо на відстані 10 хвилин їзди машиною, а Пергамський музей розташований на відстані 3.5 км від апартаментів. Німецький технічний музей розташований майже за 5 км, а Театр «Prime Time» - недалеко від Cozy Apartment, Sehr Gemuetliche Wohnung.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Cozy Apartment, Sehr Gemuetliche Wohnung Берлін
Magnificent Turn Of Century Flat
Ціна лише для моб. пристроїв

Magnificent Turn Of Century Flat

7.8
Добре 9 відгуків
319 м від помешкання
USD 321 USD 289
за ніч
Cosy Flat In Trendy Sprengelkiez
Ціна лише для моб. пристроїв

Cosy Flat In Trendy Sprengelkiez

6.1
Дуже добре 21 відгук
361 м від помешкання
USD 251 USD 226
за ніч
Central 2 Bedroom Flat In Trendy Area / Self Check-In
Ціна лише для моб. пристроїв

Central 2 Bedroom Flat In Trendy Area / Self Check-In

481 м від помешкання
USD 181 USD 163
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Berlin Brandenburg Airport
    31 км

    Залізничні вокзали

    Berlin Central Station
    2 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    Послуги на території

    • VIP реєстрація заїзду/виїзду

    В номерах

    • Опалення

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 23:00
    Реєстрація виїзду: з 05:00 до 10:00
    Номер ліцензіїZw 13 - 01/Z/AZ/017635-24
    Часті питання
    • У Cozy Apartment, Sehr Gemuetliche Wohnung можна розмістити домашніх тварин?
      У Cozy Apartment, Sehr Gemuetliche Wohnung не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • Квартира Cozy Apartment, Sehr Gemuetliche Wohnung розташована поруч із залізничним вокзалом?
      Залізничний вокзал S Wedding розташований поблизу квартири Cozy Apartment, Sehr Gemuetliche Wohnung.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Berlin Brandenburg Airport
    31 км

    Залізничні вокзали

    Berlin Central Station
    2 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення

    Отримайте свою персоналізовану пропозицію

    Який готель Берліна підійде для мене?

    Дізнатися
    Cozy Apartment, Sehr Gemuetliche Wohnung Берлін

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити